Batıkent Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Batıkent Demirdöküm Servisi üzerine düşen görevi layılı ile yapan , Batıkent bölgesi sakinleri ile uzun yıllara dayanan alışverişlerinde hep mesafeli olan , zor günlerinizin dostu, çalışkanlığı ile nam salmış , dürüstlüğü ile sevginizi kazanmış seçkin , düzenli çalışan ve titiz bir hizmet noktasıdır. Demirdöküm ismi ile üretilen şofben ve kombi gibi sıcak su sağlayıcı cihazlarınızın , klima gibi iklimlendirme cihazlarınızın ve hatta kazan sistemlerinizin ve hidroforlarınızın en tecrübeli ve en deneyimli servisi olarak Batıkent Demirdöküm Servisi isimli işletmemiz çeyrek asırı geçen hizmet süresinde hep iyi ilişkiler içerisinde olan ve kendisini sevdiren bir tutum içinde olmuştur.

Batıkent Demirdöküm Servisi bu günlere gelmesini bünyesinde görev yapan elemanlarına ve sizlere borçludur. Klima bakımı kombi tamiri şofben montajı gibi görev yaptığımız işlerimizdeki azami titizlik ve işimize olan aşkımız sayesinde Batıkent bölgesinde köklü bir yer edindik ve ilişkilerimizi geliştirme yolunda ilerledik ve bu amaç uğrunda çıktığımız yolda büyük mesafeler kat ettik. Demirdöküm ürünleri ile ısıtma ve soğutma işlemi yaptığınız mekanlarda yüksek konfor elde etmeniz asla tesadüf değildir. Yüksek tasarruf sağlayan son teknoloji üretimi cihazlarımız  uzun bir araştırma ve geliştirme döneminden sonra tüketicilerimize sunulmaktadır. Böylelikle sağlam, kullanım ömrü uzun ve dayanıklı cihazlar elde etmiş , aynı zamanda da paranızın da karşılığını almış olursunuz.

Demirdöküm markalı klimalarınızın belirli periyotlarda bakıma ihtiyaç duyduğunu hepimiz biliriz. Zamanında yapılmayan müdahaleler karşımıza arıza olarak çıkar. Hatta daha ileri aşamalarda sağlık sorunları yaşamamıza neden olur. Batıkent Demirdöküm Servisi bakım konusunda özel olarak görevlendirdiği ekipleri ile işlemlerinizi dikkatli ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Klima montajı ve nakli gibi teknik destek isteyen işleriniz için de bünyemizdeki uzman personellerimiz vasıtası ile sizlere yaz - kış yardımcı olmaktayız. Klima bakımında hassas noktalardan birisi de gaz dolumudur. Verimli ve kaliteli soğuk hava elde etmek ve cihazın gaz ile çalışan aksamlarında sorun meydana gelmesini önlemek için düzenli olarak gaz kontrolü ve takviyesi yaptırmak şarttır.

Kazan sistemleri ve brulör gibi Demirdöküm üretimi cihazlarınızın bakım tamir ve diğer işlerini de Batıkent Demirdöküm Servisi marifeti ile gerçekleştirebilirsiniz.  Başıncın yetersiz olduğu veya yer altından su elde etmek için bazı bölgelerde sıklıkla kullanılan hidroforlarınızı da bize montajlatabilir , arıza hususunda da danışabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlere devamlı yardımcı olmak adına nöbetleşe görev yapan personellerimizle çalışmaktadır. Dilediğiniz anda bizi arayıp randevu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Batıkent Demirdöküm servisi size özel, ayrıcalıklı ve menun edici çalışmaları ile daima yanınızdadır.