Çayyolu Alarko Servisi

Alarko Servisi

Çayyolu Alarko Servisi kombi bakımı, şofben onarımı, klima montajı , kazan & brulör tamiri, hidrofor yedek parçası temini gibi işleriniz için daima hizmete hazır , anında servis alabileceğiniz bir hizmet noktasıdır. Alarko markalı elektronik eşyalarınız ve benzeri ürünleriniz için servis desteğine ihtiyaç duyuyor ve çayyolu bölgesinde ikamet ediyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Çayyolu Alarko Servisi kombi tamiri işlerinde başarısını kurulduğu günden beri yapmış olduğu tüm müdahalelerde göstermiş, bilgi ve becerisini kanıtlamıştır. Gaz & su ile çalışan kombi ve şofben gibi cihazlar belirli aralıklarla gözden geçirilmeli, temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Bu uygulamalar hayati önem taşır. Şunu unutmayınız ki , kombi değil insah hatası öldürür. Kış öncesi elden geçirteceğiniz şofbeniniz rahat, ekonomik ve konforlu dönem yaşamanızın da teminatıdır. Aynı şekilde kombilerinizin de genel ayarı , temizliği ve deforme parçaları değiştiğinde sorunsuz ve huzurlu bir kış yaşayabilirsiniz. 

Klimalar bizi sıcaklardan koruyan, konutlarımızın ve iş yerlerimizin değişmez demirbaşlarıdır. Bazı modellerde kışın ısınmamızı da sağlayan klimalar için de bakım ve temizlik şarttır. Burada bakım aynı kombi ve şofben cihazlarında olduğu gibi büyük önem taşımaktadır. Klima filitrelerinde biriken mikrop ve kirler burada ürer, temizlenmezse solunum yolu ile bize temas eder ve başta lejyoner hastalığı olmak üzere çeşitli rahatsızlıklara neden olur. Çayyolu Alarko Servisi çalışanlarımız temizlik & bakım konularında, ayrıca montaj, demontaj ve nakil işlemlerinde de sizlere aralıksız ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Gaz basımı, borulama, dekoratif bant kaplaması gibi ince işleriniz için de Çayyolu Alarko Servisi 7 gün 24 saat emrinizdedir.

Şofben gibi ani su ısıtıcısı cihazlar da göz ardı edilmemesi gereken cihazlardandır. Kombilere nazaran emniyet tertibatı biraz daha zayıf olan şofbenler belirli kurallar çerçevesinde kullanılırsa insana zarar vermez ve ekonomi elde edilir. Çelik baca kullanımı kesin şarttır, bunun için Çayyolu Alarko Servisi ile temas kurup baca değişimi ve kontrolü yaptırabilirsiniz. Doğal gaz bağlantı borularının da kaliteli malzemeden yapılması olmazsa olmazdır. Ayrıca tavsiyemiz kombi ve şofben kullanılan alanlara mutlaka bir gaz alarm cihazı taktırmanız ve olası kaçaklara karşı önlem almanızdır. Bir de şu hususu belirtelim ; elektrik dalgalanmalarına karşı ürünlerinizi korumak için mutlaka regülatör taktırın. Bu sayede ana kart gibi elektronik parçalarınızı koruma latına alabilir, pahalı olan bu malzemenizi değiştirmek zorunda kalarak gereksiz ve fuzuli masraf yapmaktan kurtulursunuz.

Çayyolu Alarko Servisi tesisat temizliği konusunda da sizlerin emrindedir. Ortalama olarak her 5 yılda bir yapılması gereken tesisat temizlikleri verimli ve ekonomik kullanımızın da teminatıdır. Alarko servis merkezlerinde kaliteli makineler ve özel kimyasal ürünlerle bu işleminiz gerçekleştirilmektedir. Alarko markasına yakışır hizmetlerimizden yararlanmak ve sorunlarınızdan uzman eller vasıtası ile kurtulmak isterseniz bizi arayıp randevu alabilirsiniz.