Demetevler Viessmann Serisi

Viessmann Servisi

Klimasız bir yaz geçirmek ister misiniz? Peki, kombisiz bir kış geçirmek ister misiniz? Şofben cihazı olmadan yaşamak ister misiniz? Bütün bu soruların cevabı `hayır` dır. Bu konuda geniş ağ özelliklerine sahip olan Demetevler Viessmann Servisi firmamız, kombi bakım işlemlerinde, baca bakımı, petek bakımı ve gaz ayarı gibi birçok işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 Bakım İşlemlerini Kısa Sürede Çözüme Kavuşturuyoruz

Kombi bakım işlemlerinde, konusunda profesyonel çözüm uzmanı olan ekiplerimiz, kombi basıncının 1,5 bar seviyesinin altına düşmemesini önermektedir. Gaz kaçakları, kombi cihazının gürültülü çalışması ve peteklerin ısınmaması gibi durumlarda, hemen bizi arayabilirsiniz. Kombinin gövde ısınması veya kombiden su damlamaya başlaması durumunda, hemen Demetevler Viessmann Servisi telefonlarımızdan bize ulaşmalısınız. Kombinizin en önemli bölümü olan kart bölümü, sağlam olmalıdır. Aksi halde, kombi verimli bir şekilde çalışmaz.

 Klima Bakımı da Önemlidir

Bakımlı klimaların kullanımı, son derece önemlidir. Boşuna çalışan klimalar, hem serinletmez, hem de faturanızın kabarık gelmesine neden olur. Klima montajında ve yer değiştirilmesinde, firmamızın çalışmalarını tercih edebilirsiniz. Gaz değişimi ve parça temininde de yine bizi tercih edebilirsiniz.