Emek Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Emek Vaillant Servisi sunduğu hizmetler ile Vaillant markalı ürünlerinize hak ettiği değeri vererek yaşadığınız sorunları ortadan kaldırıyor ve ürünlerinizin en verimli şekilde çalışmasını sağlayarak, hayatınızı kolaylaştırmanıza yardımcı oluyor.

Emek Vaillant servisi müşteri memnuniyeti misyonunu benimsemiş bir firma olup, sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanmaktadır:

Servis hizmeti: Firmamız Vaillant markalı ürünleriniz için özel teknik servis hizmeti sunuyor. Yedek parça değişimlerinden sistemsel sorunlara kadar tüm arızalar bulunmakta ve sorunlar kısa sürede giderilmektedir. Parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanılır ve Vaillant markalı ürünlerinizin en yüksek verimde yeniden çalışması sağlanır. Klima tesisatlarında iç ve dış ünitelerde uzman ekibimiz yerinde keşif ve montaj hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Tesisat temizliği: Kombi sistemlerinin tesisat bakımı ve temizliği ekibimiz tarafından gereken temizlik unsurları göz önünde bulundurularak titizlik içerisinde gerçekleştirilir. Kombi temizliğinde kimyasal temizlik yöntemleri uygulanmakta olup, petek ve borulardaki kirler etkili bir şekilde arındırılır. Şofben gaz ölçümleri, bakımları ve parça temizlikleri de ekibimiz tarafından güvenle gerçekleştirilir. Isıtma tesisatlarının ihtiyacı olan tüm bakım, onarım ve temizlik hizmetleri servisimiz tarafından verilmektedir.