Eryaman Bosch Servisi

Bosch Servisi

Eryaman Bosch Servisi yeteneklerini bilgi birikimini tecrübelerini ve deneyimlerini her zaman işine yansıtmış, müdahalede bulunduğu Bosch markalı tamir veya bakım gerektiren cihazlarınıza mükemmel sonuçlar elde edecek şekilde servis hizmeti sunmuştur. Bosch markasının yaygınlığı ve bilinirliğinin yanı sıra satın alımlarının temel nedeni servis başarısıdır. Eryaman Bosch Servisi elektronik eşyalarınızın tamiri konusunda profesyonelliğini her zaman ispatlamış personelleri ile Eryaman bölgesindeki servis açığını ciddi anlamda kapatmıştır.

Eryaman Bosch Servisi, çalışma ve tamir alanlarına giren beyaz eşya kombi klima ve şofben gibi ürünlerinize pratik, ekonomik ve hızlı bir servis bakım onarım imkanı tanımaktadır. Çamaşır makineniz çalışma esnasında çok gürültü çıkartıyorsa, bulaşık makineniz kapak lastiğinden veya cihazın herhangi bir yerinden su kaçırıyorsa, buzdolabınız artık eskisi gibi soğutmuyor, buzluk kısmı dondurmuyorsa, şofben ve kombi gibi sıcak su ve ısınma ihtiyacınızı gideren cihazlarınız arzu ettiğiniz derecede sıcak su sağlayamıyorsa hiç telaşlanmayın ; hemen Eryaman Bosch Servisi ile 222 22 13 numaralı hat üzerinden iletişime geçerek servis çağırınız.

Adresinize gelecek olan teknisyenlerimiz sizlere küçük sorular soracak ve arızanın kaynağını bulmaya çalışacaktır, tabi bu arada gerekli kontrollerini de yapacak, başınızı ağrıtan sorunu anında çözmek için uğraşacaktır. Bosch kombi kullanıcılarına da küçük bir kaç tavsiyemiz olacak; özellikle kış aylarında sabah veya günün her hangi bir saatinde evden ayrılırken kombi cihazınızı asla kapatmyın. Bu işlemi yaparak tasarruf ettiğinizi zannedebilirsiniz fakat aslında tam tersine zarar ettiğinizi bilmenizi isteriz. Eryaman Bosch Servisi kombi kullanımnız için küçük detaylar içeren ve sizin yararınıza olabilecek hususları öğrenmeniz ve cihazınızdan yüksek verim alabilmeniz için sizlere her zaman yardımcı olmaktadır. Evden veya iş yerinden ayrılırken kapatacağınız kombi, geri dönüşünüz esnasında tekrar çalıştırdığınızda aşırı gaz tüketerek bütcenizi olumsuz yönde etkileyecektir. Eryaman Bosch servisi olarak tavsiyemiz en kısık derecede bırakarak ortamı ılık şekilde sabitlemeniz olacaktır.

Eryaman Bosch Servisi beyaz eşya  kullanımının incelikleri ve küçük detayları hakkında da bilgilenmeniz ve bilinçli kullanımınız adına sizlere yardımcı olabilmektedir. Örnegin Bosch buzdolabınızı güneş alan yerde kullanmazsanız ciddi anlamda elektrik tasarrufu elde edersiniz. Bulaşık makinenizi tam doldurmadan kullanmamak, çamaşır makinenizi de kısa programlarda ve tam doldurarak kullanmak aile bütcenize olumlu katkılar sağlar. Klima kullanımı için de buna benzer kurallara uymak şarttır. Örneğin klima dış ünitenizi asla kapalı balkonlara kurdurarak kullanmayınız. İç ünitenizi kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak yılda en az 1 defa olmak üzere sık sık bakım yaptırınız.

Eryaman Bosch Servisi yukarıda belirttiğimiz gibi elektronik ürünlerinizin kullanımı konusunda merak ettiğiniz ve sizlere faydalı olacak küçük detayları öğrenebilmeniz için hiç çekinmeden bize danışmanızı beklemektedir. Bakım , tamir montaj ve yedek parça konularında Eryaman bölgesinde ciddi ve kalıcı çalışmaları ile tanınan servis merkezimiz sizlere bir telefon kadar yakındır. Lütfen hemen arayınız.