Altındağ Alarko Servisi

Alarko Servisi

Altındağ Alarko Servisi çağrı merkezleri yılın 365 günü hafta için veya hafta sonları da dahil olmak üzere , saat kavramı gözetmeksizin Ankara bölgesinin şirin ve en eski ilçelerinden olan Altındağ semtinin tamamına , koşulsuz , hızlı ve güvenli servis hizmeti götürmektedir. Alarko markalı klima , kombi ve şofben ürünleriniz için güven duyarak ve gözünüz arkada kalmadan servis çağırabileceğiniz işletmemiz tüm tamiratlarının neticelenmesinden sonra ürünü ve kullanılan yedek parçaları tam 1 yıl garanti içerisine almaktadır. 

  • Altındağ Alarko servisi
  • Alarko Şofben Tamiri
  • Alarko Klima Bakımı
  • Alarko Kombi Onarım Merkezi
  • Alarko Hidrofor sistemleri
  • Alarko Kazan & Brulör Onarım Hizmetleri

Kombilerinizi genellikle mutfakta olması ve burada tesisatının bağlanarak kullanıma açılması sağlanmalıdır. Alarko markalı kombi cihazlarınızı mutlaka bir yetkili servisten alarak , işinde uzman ve güvenilir bir tesisatcıya bağlatmanız gerekmektedir. Proje ve diğer evrak işlemlerini bitirdikten sonra da servis vasıtası ile garanti belgelerinizi onaylatmalı ve bu işlem sonrasında kullnıma başlamalısınız. 

Aynı şekilde ; klima ürünleriniz için de mutlaka bir teknik destek almalı , işin ehli ve deneyimli ekipler vasıtası ile kullanım yeri belirlenmelidir. Ayrıca işlem yapacağı ortama en uygun cihazı almak da önem arz etmektedir. Bunun için de servis yardımı almanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Klima Gaz dolumu , bakım ve nakil gibi tecrübe ve deneyim isteyen işlemleriniz için mutlaka Altındağ Alarko servisi personelleri ile görüşmeniz gerekmektedir. Size önerecegimiz tavsiyeler doğrultusunda Alarko Markalı ürünlerinizi doğru ve etkili bir biçimde kullanabilirsiniz. 

Ani su ısıtıcısı olan Şofben gibi ürünlerinizi de  Altındağ alarko Servisi tarafından yılda az bir kere gözden geçirtmenizde fayda vardır. Eğer bacalı bir şofben sahiyseniz bu periyodu yılda iki defaya çıkartmanızda büyük fayda olduğunu söyleyebiliriz. Şofbeniniz eski bacalı tip cihazlardan ise mümkün olduğu kadar kısa süre içinde değiştirmenizi de önermekteyiz. Yeni sistem Hermatik Şofbenler tercih edilerek hem can güvenliğimiz kontrol altına alınmalı hem de aşırı gaz tüketen cihazlardan uzak durarak bütcemizi rahatlatmalıyız.

Altındağ alarko Servisi müşterileri ile kurduğu olumlu diyaloglar sayesinde sadece bölgede değil Altındağ semtinin her mahallesinde sevilen ve tercih edilen bir servis olmuştur. Bizlere ulaşmanız oldukca kolay ; hemen 222 22 13 numaralı hattımızı arayarak müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz. Çözüm merkezi olarak da görev yapan Altındağ Alarko Servisi tüm enerji birikimini siz değerli müşterilerini menun etmek için kullanmaktadır.