Çankaya Buderus Servisi

Buderus Servisi

Çankaya Buderus Servisi merkezi sistem klima cihazlarınız, kombi ürünleriniz, sıcak su sağlamak için kullandığınız şofben gibi eşyalarınız, hatta ısınma sağlamak için kullandığınız kazan sistemleriniz için her türlü tamir ve bakım işlemi yaptıracağınız seçkin bir hizmet noktasıdır. Çankaya ilçesinde Buderus markalı cihazlarınızla ilgili yaşadığınız bütün şikayetlerinizi bize bildirebilir, kolay , pratik ve ekonomik çözümler elde edebilirsiniz.

Buderus dünya çapında tanınan, satın alınan ve dayanıklılığı & yüksek veriminin yanı sıra ekonomik kullanımı ile de kendisini ispatlamış özel bir markadır. Ülkemizdeki geçmişi çok eskilere dayanan Buderus, dört bir yanı saran servis ağı ile de ihtiyaç anında müşterilerinin yanında olabilmeyi başarmıştır. Servis hizmetlerimizden yılın 365 günü yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti adına yaptığımız çalışmalarla da Çankaya bölgesi başta olmak üzere tüm Ankara da sevilen ve aranan bir servis olmayı başardık. Kombi ve şofben gibi ısınmanın yanı sıra istediğimiz her an sıcak su elde etmemizi sağlayan cihazlarınızı Çankaya Buderus Servisi ile iletişime geçerek bakıma sokabilirsiniz. Aynı şekilde klima ünitelerinizi de ustalarımızın maharetli ellerine teslim edebilir, eğer varsa bir şikayetiniz anında çözümletebilirsiniz. Hidrofor gibi su ihtiyacımızı karşılayan cihazlrınızı da bünyemizde oluşturduğumuz seçkin ekipler vasıtası ile onartabilir , gerek görülen durumlarda da bakımını yaptırabilirsiniz.

Çankaya Buderus Servisi yenilikci bir merkezdir. Sektördeki gelişmeleri yakın takibine alarak tamiratlarında ve müdahalelerinde uygulayan ustalarımız bu sayede yüksek başarı elde etmiştir. Buderus, tesisat temizliği, oda termostatı montajı , proje, montaj - demontaj, yedek parça ve bunun benzeri işleriniz için tam kadro ve en iyi şartlarda hizmet etmek için var gücü ile çalışmaktadır. Konutlarda veya iş merkezlerinde kullanılan kazan ve brulör sistemlerinizle ilgili bakım ve onarım işleriniz için de bizi tercih edebilir, deneyimlerimizden ve tecrübelerimizden sonuna kadar istifade edebilirsiniz.

Buderus servis organizasyonuna dahil olan ekiplerimiz klima nakil, bakım, yedek parça ve tamirat işleriniz için de özel kurulan birimleri ile sizlere kaliteli hizmetin tüm olanaklarını sunmaktadır. Çankaya Buderus Servisi tarafından satın alacağınız servis işlemlerimizden kesin olarak memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz. Binlerce müşterimizi referans olarak gösterebiliriz. Online servis kaydı oluşturabilmeniz için 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi açık tutmaktayız. Kredi kartı ödemesi de yapabilmeniz için tüm araçlarımıza mobil pos cihazı entegre ettik. Ayrıcalıklı, size özel ve ekonomik fiyatlı tamir hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen 222 22 13 numaralı servis hattımızı arayınız.