Mamak Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

Mamak Arçelik Servisi sizin için özel olarak kurulmuş bakım onarım ve tamir birimleri ile başta Mamak halkı olmak üzere tüm Ankara bölgesi Arçelik ürünleri kullanıcılarına hızlı , ekonomik , uygun fiyatlı ve memnuniyet odaklı servis hizmeti ulaştırmaktadır. Klimalar çeşitlere ayrılır , en yaygın olanı ev ve iş yerlerinde kullandığımız split klima modelleridir. Salon tipi klima cihazları ise geniş alanlı iş yerleri veya ofislerde kullanıldığı gibi evlerimizde de yüksek performans göstererek hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Merkezi sistem klimalar ise tüm bina kullanımını kapsayan bir çalışma ile soğutma ihtiyacımızı karşılamaktadır. Mamak Arçelik Servisi hizmet biriminde çalışan teknik servis personellerimiz sizlere klima bakımı demontajı ve montajı konularıbaşta olmak üzere tamir & montaj işlemleriniz için de tam kadro yardımcı olmaktadır.

  • Mamak Arçelik Servisi
  • Ankara Arçelik Servisi
  • Arçelik Beyaz Eşya Servisi
  • Mamak Arçelik Televizyon Tamiri
  • Arçelik Klima Montajı
  • Mamak Arçelik Kombi & Şofben Bakımı

Mamak Arçelik Servisi tarafından sunulan hizmetler tabi ki bununla sınırlı değil. Beyaz eşya , yani buzdolabı bulaşık makinesi çamaşır makinesi gibi Arçelik Markalı ürününüz ile ilgili şikayet durumu oluşmuşsa hiç endişelenmeyin; hemen 222 22 13 numaralı hattımızdan operasyon merkezimize ulaşarak isteklerinizi belirtin ve adres bilgilerinizi bırakın. Derhal harekete geçerek sizlere ulaşacak olan mobil ekiplerimiz etkili ve kalıcı yöntemlerle probleminizi giderecektir. Klima bakımı tamiri gaz dolumu yedek parça ihtiyacı demontaj - montaj nakil ve iç - dış ünite yer değişimleriniz için de Mamak Arçelik Servisi çalışanı uzman ekiplerimizden sonsuz destek alabilirsiniz. Mamak Arçelik Servisi sokak sokak görev yapan servis ekipleri ile sizlere anında hizmet ulaştırabilme becerisine sahiptir. Bölge halkının adeta göz bebeği olan tüm personellerimiz her geçen gün hizmet kalitesini yükselterek Mamak sakinlerinin servis ihtiyaçlarını zamanında ve uygun koşullarda gidermektedir. 

Mamak Arçelik Servisi kombi ve şofben gibi ev ve iş yerlerinde severek , güvenerek kullandığınız ürünlerinizin tamir bakım ve diğer şikayetlerini gidermek için oluşturduğu özel birimleri ile Mamak bölgesinde uzun yıllardır görev yapmaktadır. Takım ruhu ile çalışan ekiplerimiz tüm enerjisini mükemmel sonuçlar almak için harcamakta , işine de bu mantık çerçevesinde dört elle sarılmaktadır. Görev verdiğimiz tüm çalışanlarımız sektörün en iyileri arasından dikkatlice seçilip , en zor şartlarda teste tabi tutularak ve en iyi şekilde eğitilerek aramıza katılmış , usta olduğuna kanaat edilerek çalıştırılmaya başlatılmıştır. Her türlü donanım ile belgeye sahip bu personellerimiz müdahalede bulunduğu tüm işleri de bu sebeple en iyi şekilde sonuçlandırmıştır. Mamak Arçelik Servisi televizyon gibi artık hayatımızdaki yeri tartışılmaz olan elektronik eşyalarınızı da son teknolojiye sahip atölyesinde onarmaktadır. Plazma Led Tüplü Lcd veya diğer televizyon ürünlerinizin sorunu ne olursa olsun Mamak ilçesinin tamamında hizmet veren Arçelik teknisyenlerine onarım yaptırabilirsiniz. Kanal kurulumu duvara montajı uydu anteni ayarlamaları gibi işleriniz için de servis merkezimizden randevu talebinde bulunabilirsiniz.