Yenimahalle Vestel Servisi

Vestel Servisi

Yenimahalle Vestel Servisi üstün başarıları ile tanınan ve bu sayede ismini duyurarak müşteri portföyünü her gün geliştiren bir servis merkezidir. Yenimahalle bölgesinde yoğun olarak kullanılan Vestel ürünlerinin doğal olarak servis ihtiyacı da oldukca yoğundur. İlla ki tamir için değil bakım ve montaj gibi durumlarda da servis müdahalesine ihtiyaç duyarız. Bu noktada Yenimahalle Vestel Servisi devreye girer. Semt halkının yakın ilgisinin üzerinde olduğu personellerimiz çözüm odaklı müdahaleleri ile işlerinizi kolayca sonlandırabilmektedir.

Vestel, son derece teknolojik çalışmaları ile günümüze uygun , az enerji tüketen, kolay bozulmayan cihazlar üretmektedir. Bütün elektrikli cihazlarında durum budur. Beyaz eşya sınıfına giren buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ürünlerinde aynı şekilde bulaşık makinesi , kurutma makinesi gibi diğer ürünlerinde de dikkat edilen şey enerji ve su tüketiminin minimuma indirilmesidir. Marka bu hususta oldukca titizdir. Yenimahalle Vestel Servisi dakik çalışmaları ile bilinmektedir. Verilen randevu saatlerine riayet etmek için gayretli olan personellerimiz işlerinizi anında çözme konusunda da özel yeteneklere ve donanıma sahiptir. 

Atölye personelleri de , gezici ekipleri de özel seçilmiş , eğitilmiş, ve uzmanlaştırılmış kişilerden oluşan Yenimahalle Vestel Servisi , bu konuya da ayrı bir hassasiyetle yaklaşmaktadır. Memnun müşteri ilkesinin temel kuralı bilinçli ve doğru müdahalelerle yapılan tamiratlardır. Vestel yılda en az iki defa eğitim ve bilgi güncellemesi seminerlerine yolladığı ustalarını daima gelişim içinde tutmaktadır. Televizyon ile ilgili tüm konularınız da ustalıkla çözümlenir. Uydu yönü bulunması, kanallarınızın ayarlanması, duvar askı aparatı ihtiyacı, nakil ve kurulum gibi işleriniz itina ile gerçekleştirilir.

Yenimahalle Vestel Servisi klima bakım, tamir, onarım ve montaj ustasıdır. Çeşitli kapasiteye sahip vestel klimalar satın alımları esnasında dikkatlice incelenmeli ve kullanılacak ortama en uygun olanı seçilmelidir. 9000  BTU luk bir cihaz büyük bir salonda işlev görmez. Aynı şekilde ortlama 20 metrekarelik bir yatak odasına 24000 BTU luk bir klima fazla gelir. Boşuna fazla para ödeyerek satın alırsınız. Aynı zamanda da boş yere elektrik harcarsınız. Büyük iş yerleri için de salon tipi diye tabir ettiğimiz klimaları önermekteyiz. Komple binaların ısıtma ve soğutma işlemlerinde en etkili çözüm de VRF sistem klimalardır. Vestel, her ihtiyacı karşılayacak ürünleri ile sizlerin hayatını kolaylaştıracak çalışmalara imza atmaktadır.